Mėlynosios balnapupės vaisinės PERSIKŲ skonio burbulinės arbatos rinkinys

Prekės kodas: rnk24467

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Ieškai viduriuko, tarp rūgštaus ir saldaus? Pasirinkęs prinokusius persikus - nesuklysi!

€1399 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Kas yra mėlynosios balnapupės vaisinė arbata? 

Vasaros sezonu savo fizinėje parduotuvėje pajūryje turėjome ,,Aurora” gėrimų seriją - šie, visama pasaulyje populiarūs gėrimai, yra ypatingi tuo, kad gaminami tik šalti (su ledukais) ir turi ypatingą įvaizdį, kitaip tariant - iš dviejų spalvų. 

 

Pagrindinis šio gėrimo ingredientas, kuris padaro jį tokį autentišką - mėlynosios balnapupės arbata. Natūraliai, tik užplikyta ji yra ryškiai mėlyna, tačiau reaguojant su mūsų sukurtais gėrimais - pakeičia spalvą ir gražiai pasidengia gėrimo viršuje. 

 

Gaminimo eiga. 

Šį, nuostabiai atrodantį gėrimą pasigaminsite labai paprastai ir vos per kelias minutes. Būtent šiam gėrimui paruošėme specialias, detalias instrukcijas. Įdėkite savo mėgstamų priedų, sirupo, ledukų ir iš lėto pildami mėlynosios balnapupės arbatą išgausite nuostabų skonį ir gražiai atrodantį susisloksniavimą. 

 

Rinkinį sudaro (4-5 gėrimams): 

  • persikų sirupas (330g);
  • mėlynosios balnapupės arbata (10g); 
  • Jūsų pasirinkti priedai (200g);
  • specialiai šiam gėrimui paruošta instrukcija; 
  • bubble tea šiaudeliai; 

 

Tai, ką pamilsite:
  • Mūsų persikų sirupas susideda iš tikrų vaisių sulčių, jų minkštimo/tyrių (jei pažvelgsite atidžiau, galite pamatyti natūralų minkštimą!).
  • Vietnamas - rytų Azijos perlas. Būtent iš Vietnamo kalnų viršūnių yra renkamos mūsų mėlynosios balnapupės arbatos žiedai. 
  • Mūsų mėlynosios balnapupės arbata yra nesupakuota arbatos maišeliuose, o parduodama Jums arbatžolės lapeliais, tad gaminant ją bus būtina nukošti. Taip darome stengdamiesi išsaugoti jos natūralų, tikrą skonį, ryškią spalvą ir gerąsias savybes;
  • Rinkiniuose rasite viską, ko reikia pasigaminti burbulinę arbatą namuose. Tai ne tik skanaus ir Jūsų mėgstamo gėrimo paruošimas, bet ir puikus laiko praleidimas su šeima arba draugais!

*Serviravimo pavyzdys. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams, originalūs produktai gali skirtis nuo vaizduojamų. 

 

Sudėtis:

Daugiau apie produktų laikymo sąlygas ir galiojimo laiką skaitykite čia. 

Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Rašyk
Skambink