• English
  • Lithuanian

Apie mus

Kas mes? 

Pirpop bubble tea - elektroninė burbulinės arbatos parduotuvė! Su mūsų sukurtais, laiko patobulintais ir sparčiai išpopuliarėjusiais burbulinės arbatos rinkiniais galite paprastai ir greitai pasigaminti burbulinę arbatą namuose! Tai - puiki galimybė išskirtinai praleisti laiką, originali dovana ir daug daugiau. Ši mūsų vizija - tai ne tik galimybė pasidaryti burbulinę arbatą namuose. Norime suteikti kiekvienam iš Jūsų galimybę prieiti arčiau prie mėgstamo gėrimo gaminimo technikos, smagiai, įdomiai ir nepaprastai praleisti laiką su šeima arba draugais bei išbandyti įvariausių skonių kombinacijų.

Naudojame aukštos kokybės ingredientus iš Taivano, paruošėme nuoseklius receptus ir instrukcijas, tad tapti bobarista namuose - dar niekada nebuvo taip paprasta! 

Taigi nesvarbu, ar paprasčiausiai pasiilgote savo mėgstamos burbulinės arbatos, ar norite jaukiai pasitikti vakarą su šilta pienine burbuline arbata lovoje, ar ruošiatės išbandyti nepaprastai praleisti laiką - mes džiaugiamės, kad galime būti Jūsų naujos patirties dalimi! 

 

Paskutiniu metu mus taip pat vis dažniau galite pamatyti įvairių Lietuvos miestų ir miestelių šventėse, aikštėse, festivaliuose, įvairiuose renginiuose. Visada siekiame ir maloniai kviečiame savo klientus, burbulinės arbatos mylėtojus ar net ir tuos, kurie susipažįsta su šiuo gėrimu pirmą kartą paragauti mūsų sukurtos ir su laiku tobulintos receptūros gėrimus, kurie, bėgant laikui, užkariauja vis daugiau klientų širdžių! 

 

Na, o vasaros metu mus kiekvieną dieną galite rasti prie jūros, viename iš populiariausių vasaros kurortų Lietuvoje - Šventojoje, adresu Kopų g. 16! Ten siūlome rinktis iš itin didelio meniu, atsigaivinti ne tik burbuline arbata, bet ir paragauti azijietiškų desertų! 

 

Nesvarbu, kur susitiksime: renginyje, vasarą prie jūros, ar internete - mūsų pagrindinis tikslas bus nustebinti Jus ir palikti tik geriausią įspūdį! 

 

Iki skanių susitikimų! 

 

Su daug daug meilės ir burbuliukų,                   

PirPop.